چسب آکواریوم بزرگ سینک آشپزخانه را نابود کرد

متأسفانه، این ممکن است بهترین ایده نباشد. چسب آکواریوم بزرگ فوق العاده با کمک رطوبت درمان می شود. رطوبت باعث ایجاد یک واکنش شیمیایی می شود که به پلیمریزاسیون و جامد شدن چسب کمک می کند.

بنابراین، می دانیم که آب چسب را حل نمی کند، اما به کارکرد سریعتر آن کمک می کند. آیا این بدان معناست که می توانید از چسب فوق العاده مستقیم در زیر آب استفاده کنید؟

چسب فوق العاده به دلیل زمان خشک شدن کوتاهش به طور گسترده مورد استقبال قرار می گیرد (شاید حتی بدنام). حالا تصور کنید که وقتی چسب مستقیماً با رطوبت زیاد تماس پیدا می کند چه اتفاقی می افتد.

چسب فوراً سفت می شود. پلک بزنید و فرصت چسباندن مواد خود را قبل از خشک شدن از دست خواهید داد.

در بهترین حالت، پیوند ضعیفی خواهید داشت زیرا قبل از اینکه بتوانید عناصر را به هم بچسبانید، چسب خشک شد. اما آنچه که احتمال وقوع آن بیشتر است این است که چسب شما به صورت حباب های کوچک و متبلور روی سطح شناور شود.

برخی از افراد توصیه می کنند به جای چسب مایع، چسب فوق العاده ژل را انتخاب کنید. به این دلیل که ژل کندتر از چسب نازک خشک می شود.

توصیه می‌کنم ابتدا عناصر خود را بچسبانید و سپس آنها را در زیر آب برای بهترین نتیجه معرفی کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید گیاهان را به سنگ بچسبانید، اینها را از آکواریوم خارج کنید.

روی قسمت هایی که می خواهید تعمیر شوند، چسب فوق العاده بزنید و گیاهان را به آرامی برای چند ثانیه روی سطح سنگ فشار دهید. هنگامی که چسب ثابت به نظر می رسد (حداکثر باید 15 ثانیه طول بکشد)، می توانید وسایل خود را دوباره در مخزن قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.