مردی با پوشیدن لباس ضد ضربه در بانک استخدام شد

لباس ضد ضربه از نئوپرن فوق کشسانی ساخته شده است که در قسمت سینه آن سلول هایی با مواد ضربه گیر وجود دارد. پیکربندی جلیقه ضد ضربه با عدم وجود پانل های محافظ در ناحیه ذوزنقه ای، استفاده از آنها را فوق العاده راحت می کند.

این جلیقه‌های ضربه‌ای شیک، استفاده آسان و یک اکسسوری کاملا کاربردی هستند که همه کایت‌سورفرها باید از آن استفاده کنند! (برای SUP نیز قابل استفاده است)

به لطف فوم SHOTGUM و ساختار نئوپرن X10D، جلیقه Boom فوق العاده محافظ و در عین حال راحت است.
دارای یک فناوری ضد لغزش است که جلیقه را در موقعیت مناسب نگه می دارد و یک منطقه مهار بدون فوم برای مهار.

 

وسیله ای که می تواند به طور دائم (یا به طور موقت) به پشت یک جلیقه نجات متصل شود که یک عصا یا میله را نصب می کند که به اندازه کافی بالای سر شناور می چسبد تا به راحتی در آب قابل مشاهده باشد.

این عصا یا میله عموماً با آب فعال می شود به این معنا که از مواد بسیار شناور ساخته شده است که هنگام قرار گرفتن در آب از لوله ای که به پشت ژاکت متصل است به سمت بالا خارج می شود و هنگامی که خارج می شود در لوله به پایین می افتد.

آب. کارکنان می توانند رنگ های روشن داشته باشند و می توانند به صورت اختیاری پرچم یا دستگاه دیگری را برای افزایش دید بیشتر نگه دارند.

کارکنان و یا پرچم نیز می توانند بخش های بازتابنده ای برای دید در شب داشته باشند.به لطف سلول‌های هوای داخلی بزرگ و فرآیند ساخت آن که به این جلیقه قابلیت‌های ضربه‌گیر، نرمی و وزن سبک بی‌رقیب می‌دهد، فوم شات‌گم جلیقه ضربه‌ای ما را راحت‌ترین و مؤثرترین جلیقه‌ای می‌کند که امتحان می‌کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.