لامپ ال ای دی 9 وات کیهان در شب گرما را جذب می کند

CFL ها در آب و هوای سرد به خوبی کار نمی کنند و ممکن است حتی شروع به کار نکنند، بنابراین برای نور ایوان یا دیگر سوکت های بیرون در آب و هوای سرد انتخاب خوبی نیستند.

ما به مصرف‌کنندگان توصیه می‌کنیم لامپ ال ای دی 9 وات کیهان را برای استفاده در قوطی‌های فرورفته و چراغ‌های پایین‌رو انتخاب کنند، زیرا این چراغ‌ها در عملکرد بهتر به عنوان چراغ‌های جهت‌دار و برای سوکت‌هایی که به یک دیمر متصل هستند، بهتر است.

برای لامپ هایی که زیاد استفاده نمی شوند و اغلب روشن و خاموش نمی شوند، CFL ها احتمالا بهترین گزینه برای شما هستند.

برعکس، ال‌ای‌دی‌ها را در سوکت‌هایی قرار دهید که دسترسی به آن‌ها سخت است، زیرا تا 25 سال (با سه ساعت استفاده در روز) دوام می‌آورند و از دردسر تعویض لامپ برای مدت طولانی اجتناب می‌کنید.

در صورت قرار گرفتن در دمای بسیار بالا ممکن است وسایل الکترونیکی داخل LED از کار بیفتند. لامپ های بازتابنده LED به طور ویژه برای مقاومت در برابر محیط های با دمای بالا در داخل قوطی های فرو رفته، نورهای پایین یا دایره های سقف شما طراحی شده اند.

اگر یک LED را در یک دستگاه بسته قرار دهید، ممکن است طول عمر آن را کاهش دهد. به دنبال مواردی باشید که برچسب مناسبی برای استفاده در وسایل بسته بندی شده دارند.CFL ها و LED ها در “طعم” های مختلف نور هستند.

اگر می خواهید نور سفید مایل به زرد قدیمی را که لامپ رشته ای شما منتشر می کرد تکرار کنید، به دنبال لامپ هایی باشید که به عنوان “سفید نرم” یا “سفید گرم” به بازار عرضه می شوند.

برعکس، اگر ترجیح می دهید نور بیشتر رنگ سفید مایل به آبی داشته باشد، لامپی را انتخاب کنید که به عنوان “روز روشن” به بازار عرضه می شود.

قبل از اینکه بیرون بروید و تمام لامپ های خانه خود را خاموش کنید، پیشنهاد می کنیم یکی از هر کدام را امتحان کنید و ببینید کدام یک را دوست دارید.

در حالی که CFL ها، زمانی که برای اولین بار بیش از 20 سال پیش معرفی شدند، نور دلپذیری از خود تابش نمی کردند، CFL های امروزی بسیار بهبود یافته اند و در بسیاری از موارد شما به سختی متوجه تفاوت های لامپ های رشته ای قدیمی خود خواهید شد.

در مورد LED ها، ما متوجه می شویم که مردم همه چیز را در مورد آنها از جمله کیفیت نور دوست دارند، به استثنای قیمت خرید – که خوشبختانه هر روز کاهش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.