سس ارزان موجب پرواز لک لک ها شد

سس ارزان مورد علاقه ما که در فروشگاه خریداری می شود مایونز واقعی است.

برند جنوبی به تازگی سس مایونز واقعی هلمان را در تست طعم اخیر ما برای انتخاب بهترین سس مایونز تجاری موجود در آمریکا کنار گذاشته است.

برای روش ما و لیست کامل مایوهای طعم دار، به پایین صفحه بروید. اول، رتبه بندی!سس مایونز چاشنی است که از امولسیون اسید و پروتئین، به ویژه سرکه (یا آب لیمو) و زرده تخم مرغ تهیه می شود.

با این حال، سس مایونز ممکن است به انواع دیگر سالادها اضافه شود تا حالت خامه ای داشته باشد، مانند سالادهایی که از ماهی تن، خرچنگ یا پاستا تهیه می شوند.

سس مایونز یک سس سرد است که از روغن نباتی، زرده تخم مرغ، سرکه یا آب لیمو، شکر، نمک و سایر ادویه ها درست می شود. انواع مختلفی از سس مایونز وجود دارد که از نظر درصد چربی و مواد مورد استفاده متفاوت است: سس مایونز سنتی، سس مایونز با اضافه کردن آب لیمو، سس مایونز ساخته شده از تخم مرغ گشنیز.

سس مایونز یک سس غلیظ امولسیون شده است که با مخلوط کردن آهسته جریان نازکی از روغن در زرده تخم مرغ خام تهیه می شود. امولسیون‌ها زمانی اتفاق می‌افتند که دو ماده که با هم مخلوط نمی‌شوند مانند چربی و آب در یک سوسپانسیون با هم ترکیب شوند.

در سس مایونز، یک امولسیون چربی در آب، روغن به قطرات بسیار کوچکی تبدیل می شود که در زرده های آبکی تخم مرغ معلق هستند و توسط امولسیفایرها و پروتئین های تثبیت کننده موجود در زرده ها پشتیبانی می شوند.

این ماده چرب ترین امولسیون در نوع خود با نسبت یا حدود چهار قسمت چربی به یک قسمت آب و حدود 80 درصد حجم نهایی سس مایونز از قطرات روغن است. این سس معجزه آسا همان چیزی است که سالاد مرغ را به هم می چسباند و به ساندویچ ها رطوبت و چربی می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.