استفاده از ام دی اف هایگلاس پانوتک برای ساخت کابل برق

در مورد ام دی اف هایگلاس پانوتک مزیت آن این است که با حجم تولید روزانه بیش از 3000 قطعه از یک خط تولید، مقرون به صرفه ترین محصول است.

بنابراین هزینه بسیار کمتر است و قیمت آن می تواند بسیار رقابتی تر از لمینیت پانل های mdf براق بالا باشد. یکی دیگر از مزایای تخته ام دی اف هایگلاس پانوتک براق این است که رنگ های بسیار بیشتری نسبت به تخته ام دی اف لمینیت براق وجود دارد.

از آنجایی که رنگ هایپلاس روی تخته MDF ملامینه قرار دارد، بنابراین وقتی کاغذ ملامینه را عوض می کنید، رنگ جدید mdf رنگ براق پانوتک خواهد بود.

از آنجایی که هزاران رنگ کاغذ ملامینه موجود است، بنابراین رنگ های بسیار زیادی از تخته ام دی اف براق رنگ پانوتک در بازار وجود دارد.برای لمینیت پانل های ام دی اف براق بالا، در حال حاضر در بازار، عمدتا تخته ام دی اف پانوتک لمینیت وجود دارد.

برای لمینت براق ام دی اف، سطح یکنواخت تر از براق رنگ شده خواهد بود و همچنین می توانیم مواد پایه دیگری مانند تخته سه لا را برای تولید تخته چندلای لمینت شده با براقیت بالا انتخاب کنیم.

و از آنجایی که این تخته براق لمینت شده کامل است، هیچ گونه موج یا تغییر رنگی در سطح وجود نخواهد داشت. عیب آن این است که هزینه بسیار بالاتر خواهد بود زیرا فیلم لمینیت براق بسیار گرانتر از رنگ براق UV است. و سرعت تولید با طرح های رنگی کمتری نسبت به تخته ام دی اف رنگ براق UV بسیار کندتر است.

تخته فیبر با چگالی متوسط محصولی مهندسی شده خاص است که از الیاف چوب ساخته شده است.این محصول متراکم است و کاربردهای متفاوتی در صنایع مختلف دارد.

تخته فیبر محصولی محکم است و اغلب با روکش پوشانده می شود و همچنین می تواند شامل مواد اولیه ثانویه مانند الیاف نیشکر و خرده چوب باشد.

این یک ماده فوق العاده همه کاره برای کار است و در این مقاله کاربردهای عملی مختلف ام دی اف و کارهایی که می توانید با آن انجام دهید را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.